Výročka - Kotař12. - 13.1. 2013Víte kdy jsme tu byli naposled. Onu památnou zimu 2006, kdy byly na těch rovnych střechach sněhu kupy. A my si dali krásný přechod z Ostravice přes Lysou a Trávný až sem na Kotař. Letos skromněji – z Morávky a pěšky. Kdeže ty dávné sněhy jsou. Nicméně. Sešli jsme se, bylo nás dost, zabava fajna. Většinu, ne-li všechny účastníky vidíte na fotkách až portrétech, jak jsme je zaznamenali.
začátek Pár oficialit:
zdravé ženské jádro Oficiality netrvaly dlouho a mohli jsme se vrhnout na guláš (nebo ten už byl v nás?...) a zábavu. Hudební sekce, letos bez Rolanda (má za to velký vykřičník) ve složení Mirek, Grizzly a Leoš sídlila vedle a kdokoliv se mohl připojit.
navštěvníci z Ostravy měli jasno, komu se věnovat Historky z konce večera či rána znám jen z doslechu a hodí se akorát tak do hospody, takže tady nic a přijďte se zeptat ... Tak nejbližší akce bude Rabštejn. Ahoj
jsou chvíle, kdy se i Martin směje
Valchi mile překvapil
historická fotka
no co si o té fotce myslíte ...
tu se něco řeší
hudební sekce se separovala vedle, abychom ji nerušili
cože to je za akord?
Grizlly jako vždy ve skvělé formě
co dodat, prostě náš Ivan Přiznané dotace v roce 2012
Předseda | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||