Podzimní Arco

6. - 30. 10. 2011
Zuzka, Brunek, Martin Stolárik, Petr Ulrich

Vznik našeho posraného a zkorumpovaného státu jsme se rozhodli oslavit někde na jihu a stejně jako při oslavě ukrižování atleta jsme zvolili se Staroušem Arco. Do vozu jsme přibrali velice osvědčenou dvojku na podobné akce, Brunka se Zuzkou a druhým autem pak dojeli neméně kvalitní parťáci v podobě Míny, Jarina, Palouse, Hany a Petry.

A jak bylo? Žužu by řekla, že upa mocinky boží, no prostě chlast, děvky a rock and roll. Nádavkem se ještě snědla nějaká ta pizza, kus flákoty, hodně se shopingovalo, viděli jsme, jak jednoduše se může zrakvit basejumper a dokonce jsme i cosik vylezli.

Z lezení za zmínku určitě stojí naše podnikáni v Piccolo Daine, kde jsme si chtěli se Staroušem napohodku dát jedno ze dvou 250metrů dlouhých 5b. Ve stěně jsou jen dvě cesty, tož na co průvodce. Kdo mohl tušit, že tam letos na jaře nabouchali ještě jednu lajnu. A mi celou dobu bylo divné, že dvě cesty nalevo jsou obsypané hrozny lezců a v té naší nikdo. Docela jsme si zalezli, i se vybáli a doma z toho vylezlo jen 6+. Ale všem tuhle "6 plusku" vřele doporučuju! Den před tím jsem lezl výrazně schůdnější 6a+ v Nagu.

Tož asi tak. Čtyři dny utekly jak voda a znovu bohužel zase až na jaře.

HORE ZDAR, stoly…