OSP

18. - 21. 3. 2010

Bruno, Danek, Ladis, Malá Míša

Zima se nějak vlekla a já začínal špekulovat nad nějakým lezením. Takže když mi zavolal Ladis, jestli nechci jet na tři dny do Ospu, tak neváhám ani minutu a souhlasím.

Vyrazili jsme ve čtvrtek odpoledne z Ostravy, po asi osmi hodinové jízdě jsme dorazili k Wilymu na loučku. Otevřeme pivko, postavíme stany a jde se spát.

Ráno nás přivítají Pen s Kačou a Pepinem, kteří tu jsou už týden. Po snídani se jde na věc. Já jsem se domluvil s Dankem, že půjdeme spolu na něco lehkého na rozlez. Dáme pár 6b a jedno 6c a já zjišťuji že mám vytrvalost v háji.

Ladis v čemsi, asi těžkém

No jelikož už není nic lehkého, co jsme mohli lézt, tak si na večer jdu pověsit expresky do Reksi s tím, že to zítra zkusím. Večer posedíme u nějakého toho pivka či vínka a jdeme spát.

V sobotu po rozlezení jdu konečně zkusit nalézt do Reksi a s překvapením zjišťuji, že to celkem jde, až na tu vytrvalost. Večer Pen s Kačou odjíždějí domu. My se rozhodujeme pro procházku do motorestu. Po dvou pivkách jdeme zpět a všichni už spí, tak uleháme taky.

Malá Míša v Reksi

Třetí den jsme už celkem unavení tak se jen tak dolézáme a ve dvanáct končíme s lezením. Něco ještě zakousneme a nasedáme do auta. Sotva co vyjedeme začíná pršet, tak si tak pomyslím jak nám to pěkně vyšlo a těším se na další výjezd na skály.

Bruno